نام های پر برکت خداوند وتاثیرات روح بخش

آشنایی با کلام خداوند و نام های پربرکت

صفحه قبل 1 1 2 3 4 5 ... 26 صفحه بعد

دعایی برای از بین بردن لکه ها و جوش های صورت:

وَيَسْأَلُونَكَ عَنِ الْجِبَالِ فَقُلْ يَنسِفُهَا رَبِّي نَسْفًا  فَيَذَرُهَا قَاعًا صَفْصَفًا  لَا تَرَى فِيهَا عِوَجًا وَلَا أَمْتًا (سوره طه آیه ۱۰۷و۱۰۶و105)
برای رفع دانه ها و جوش های صورت این آیه را خوانده و دم کند(برای خود یا کسی که دانه صورت داشته باشد فوت کند) یا بر روغن بابونه و یا روغن بنفشه خوانده و روغن ها را بمالد.

دعا برای از بین بردن لکه های صورت:

فَأَحْسَنَ صُوَرَكُمْ وَإِلَيْهِ الْمَصِيرُ(سوره تغابن آیه 3)
این آیه را 21 بار بر روی عرق لیمو(ازعطاری ها می توان تهیه نمود)خوانده موقع خواب از این عرق بر چهره بمالد و صبح با آب نیم گرم بشوید تا 21 روز.ان شالله تمام لکه های صورت بر طرف خواهد شد.

زیبایی صورت:

بعد از هر نماز دست را برای دعا  بالا برده(تا روبروی سینه) «یا جمیل» را 7 مرتبه خوانده و بر چهره بمالد به برکت این دعا چهره زیبا می گردد

سعی کنید همیشه وضو داشته باشید تا چهره ای شفاف و روشنی داشته باشید.

[ سه شنبه 22 بهمن 1392برچسب:دعا برای زیبایی,

] [ 15:20 ] [ رضا شاملو ]

[ ]

صفحه قبل 1 1 2 3 4 5 ... 26 صفحه بعد

امام صادق (ع) فرموده است: در شگفتم برای کسی که از چهار چیز بیم دارد، چگونه به چهار کلمه پناه نمی برد!
1- در شگفتم برای کسی که ترس بر او غلبه کرده، چگونه به ذکر «حسبنا الله و نعم الوکیل» (آل عمران ایه 171) پناه نمی برد.در صورتی که خداوند به دنبال ذکر یاد شده فرموده است: پس (آن کسانی که به عزم جهاد خارج گشتند، و تخویف شیاطین در آنها اثر نکرد و به ذکر فوق تمسک جستند) همراه با نعمتی از جانب خداوند (عافیت) و چیزی زاید بر آن (سود در تجارت) بازگشتند، و هیچگونه بدی به آنان نرسید.
2- در شگفتم برای کسی که اندوهگین است چگونه به ذکر «لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین» (سوره انبیاء آیه 87) پناه نمی برد. زیرا خداوند به دنبال این ذکر فرموده است: «پس ما یونس را در اثر تمسک به ذکر یاد شده، از اندوه نجات دادیم و همین گونه مومنین را نجات می بخشیم.» (سوره انبیاء آیه 88)
3- در شگفتم برای کسی که مورد مکر و حیله واقع شده، چگونه به ذکر «افوض امری الی الله، ان الله بصیر بالعباد» (سوره غافر آیه 44) ... پناه نمی برد.
زیرا خداوند به دنبال ذکر فوق فرموده است: «پس خداوند (موسی را در اثر ذکر یاد شده) از شر و مکر فرعونیان مصون داشت.» (سوره غافر آیه 45)
4- در شگفتم برای کسی که طالب دنیا و زیباییهای دنیاست چگونه به ذکر «ماشاءالله لا قوه الا بالله» پناه نمی برد، زیرا خداوند بعد از ذکر یاد شده فرموده است: «مردی که فاقد نعمتهای دنیوی بود، خطاب به مردی که از نعمتها برخوردار بود) فرمود: اگر تو مرا به مال و فرزند، کمتر از خود می دانی امید است خداوند مرا بهتر از باغ تو بدهد.»

[ سه شنبه 22 بهمن 1392برچسب:چهار ذکر الهی در چهار حالت بحرانی ,

] [ 15:18 ] [ رضا شاملو ]

[ ]

صفحه قبل 1 1 2 3 4 5 ... 26 صفحه بعد

شخصی پیغمبر (ص) را در خواب دید. عرض کرد: دعایی به من تعلم فرما تا دلم زنده شود. حضرت فرمود: دعای زیر را بخوان و سپس سه مرتبه صلوات بفرست. «یا حی یا قیوم یا لا اله الا انت اسالک ان تحیی قلبی»
«ای زنده، ای قائم به ذات خوی، ای کسی که معبودی جز تو نیست. از تو می خواهم که دلم را زنده نمایی.»

[ سه شنبه 22 بهمن 1392برچسب:دعا یی برای زنده شدن دلهای شما,

] [ 15:17 ] [ رضا شاملو ]

[ ]

صفحه قبل 1 1 2 3 4 5 ... 26 صفحه بعد

هر کسی می خواهد از امر پنهانی آگاهی حاصل کند دو رکعت نماز به جا آورد، و در سجده آخر صد و پنجاه مرتبه بگوید: «یا فتاح» آن امر بر او ظاهر گردد.

[ سه شنبه 22 بهمن 1392برچسب:دعا برای اطلاع از امر پنهانی,

] [ 15:16 ] [ رضا شاملو ]

[ ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه